Premiera nowej piosenki zespołu Ogień

We wtorek, 15 września w samo południe odbędzie się premiera najnowszego singla grupy Ogień wraz z teledyskiem. Utwór zatytułowany jest "Nie ma tu nic".

Klip realizowany był w sierpniu bieżącego roku. Ostatnia premiera zespołu miała miejsce w ubiegłe wakacje, a był do wakacyjny przebój zatytułowany „Skocz ze mną w ogień”. Co tym razem pokażą nam chłopaki, czyli wokalista Filip Popów, gitarzysta Przemek Zakrzewski, drugi gitarzysta Tomek Ratajczak, basista Michał Leśniewski i perkusista Bartek Linke? O tym przekonamy się już niebawem na www.youtube.com/ZespolOgien.

Dodajmy, że pod koniec sierpnia zespół na swoim fanpage’u poinformował o nowym członku zespołu, którym został klawiszowiec Hubert, który jest jednocześnie producentem grupy. Niektórym kościaniakom jest on znany jako Ted Thunder, czyli DJ w Klubie Kuźnia, a obecnie bawi publiczność w Klubie na Fali w Boszkowie.

Dla tych, którzy już nie mogą się doczekać, 15-sekundową zapowiedź premiery można usłyszeć i zobaczyć na: https://www.facebook.com/ZespolOgien/