Praca w Steelpress

Mieszcząca się w Luboniu firma produkująca akcesoria do przyczep zatrudni szlifierzy, monterów i kontrolerów jakości. Praca odbywa się od poniedziałku do piątku.

Steelpress Luboń

Od pracowników linii montażowej wymagane jest wykształcenie techniczne kierunkowe, znajomość rysunku technicznego oraz zdolności manualne. Mile widziane będzie doświadczenie. Do obowiązków na tym stanowisku należy obsługa linii montażowej przy produkcji metalowych akcesoriów do przyczep, a także kontrola jakości wytwarzanych produktów.

Z kolei kontroler jakości jest odpowiedzialny za kontrolę wyrobów w trakcie produkcji i wyrobu gotowego, a także kontrolę wejściową wyrobu od dostawcy, wykonywanie testów laboratoryjnych oraz nadzór nad sprzętem, dokumentacją i nad czynnościami związanymi z jakością wyrobu.

Szlifierz będzie odpowiadał za obróbkę metali. Do podjęcia pracy na tym stanowisku niezbędne jest doświadczenie.

Praca na wszystkich powyższych stanowiskach odbywa się w systemie dwuzmianowym. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o składanie CV za pośrednictwem formularza: www.steelpress.eu/kariera. Informacje o poszczególnych stanowiskach można uzyskać pod nr tel. 61 899 43 70.