Praca w magazynie odzieżowym w Komornikach

Centrum dystrybucyjne Arvato Bertelsmann poszukuje osób do pakowania odzieży zamówionej ze sklepów internetowych. Praca jest lekka, a firma oferuje atrakcyjne warunki.

Jak na pracę przy pakowaniu, jest ona lekka, gdyż waga towaru nie przekracza 2 kg. Pakowana jest odzież różnych marek oraz buty i torebki. Zajęcie polega na sprawdzeniu danej odzieży, m.in. czy rozmiar zgadza się z metką i czy nie ma wad, a następnie na jego spakowaniu. Nie jest przy tym wymagane doświadczenie, a po krótkim szkoleniu każdy jest się w stanie wdrożyć się w to zadanie.

Firma oferuje umowę o pracę i system wynagrodzenia obejmujący wynagrodzenie podstawowe oraz premię. Ponadto zatrudnieni mogą liczyć na darmowe napoje i posiłki w czasie pracy, a także liczne benefity, jak karta medyczna, prezenty na święta i na urodziny, wyprawka szkolna dla dzieci pracowników itp.

Ponadto dowóz do pracy możliwy jest bezpłatnym autobusem, którego trasa przebiega przez Kościan, następnie Stare Oborzyska i kolejno przez miejscowości gminy czempiń i dalej do Stęszewa i Komornik.

By wysłać swoją aplikację, należy wypełnić krótki formularz ze strony www.modnalogistyka.pl dołączając do niego CV, a następnie czekać na kontakt ze strony firmy.