Powitanie lata w Nowym Dębcu

29 czerwca w Nowym Dębcu odbędzie się festyn inaugurujący sezon na gminnym kąpielisku. Zaplanowano wiele atrakcji sportowych, artystycznych i dla dzieci. Na finał zagra zespół Ogień.

zespol_ogien

Impreza rozpocznie się już w południe. Od godz. 12.00 będą czekały atrakcje dla dzieci, takie jak bitwa na balony, zamykanie w bańce, spotkanie w krainie bajek i baśni, pokazy baniek mydlanych i konkursy. O godz. 12.30 w Barze Leśnym rozpocznie się II Puchar Lata w Boule. W części sportowej nie będzie mogło zabraknąć również Romantycznego Biegu Parami, który wystartuje o godz. 18.00.

O godz. 15.00 rozpocznie się część artystyczna, na którą złożą się występy lokalnych zespołów folklorystycznych. Koncertowi towarzyszyć będzie jarmark pomysłów, na który złoży się wyplatanie wianków, malowanie kubków itp. Działał będzie również punkt zdrowego odżywiania prowadzony przez Bon Apetit i Koło Gospodyń Wiejskich. Edukację ekologiczną prowadzić będzie natomiast Selekt

O 17.15 wyruszy kolorowy korowód, który przejdzie nad jezioro i wypuści uplecione wcześniej wianki. O godz. 18.00 zacznie się dyskoteka dla dzieci, a po niej, o 20.30 wystąpi gwiazda wieczoru, czyli zespół Ogień. Jeśli ktoś będzie mieć ochotę na dalszą zabawę po koncercie, będzie mieć ku temu sposobność, gdyż do samej północy potrwa dyskoteka pod chmurką. Zapowiada się więc wyśmienita zabawa!