Poszukiwany zaginiony mieszkaniec Śmigla

Pan Romuald w dniu 5 maja około godz. 15.00 wyszedł z miejsca zamieszkania, nie mówiąc gdzie się udaje. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie wrócił również do miejsca zamieszkania. Mężczyzna wymaga opieki.

AKTUALIZACJA: Mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy w Buczu bardzo szybko po opublikowaniu komunikatu. Poszukiwanego zauważyła jedna z mieszkanek, która zadzwoniła z informacją. Do czasu przyjazdu służb kobieta zaopiekowała się panem Romualdem.

Romuald K. nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji, ma stwierdzone upośledzenie umysłowe. Jest osobą sprawną ruchowo i odpowiada na proste pytania, wie też jak się nazywa i gdzie mieszka.

Mężczyzna wygląda na 45 lat, jest średniej budowy ciała, mierzy około 170 cm, ma krótkie, czarne włosy, ciemne oczy, prosty średni nos i duże uszy.

W chwili zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe koloru ciemno-granatowego, kurtkę materiałową koloru ciemno-zielonego z kapturem, buty sportowe typu adidas koloru niebiesko-białego, koszulkę polo z kołnierzykiem koloru jasno-niebieskiego i sweter w poziome paski koloru szarego. Mężczyzna nie posiada przy sobie telefonu komórkowego ani dokumentów.

Ktokolwiek widział lub ma informację na temat zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kościanie pod numerami: 47 77 26 211, 47 77 26 213 lub pod numerem alarmowym 112.