Poszukiwany pan Przemek z Kościana. Zaginął w niemieckim Erfurcie

Właśnie minął czwarty rok, odkąd rodzina straciła kontakt z panem Przemkiem. Mężczyzna zaginął 18 stycznia 2019 roku w Niemczech.

Na fanpage’u UMBRA Grupa Poszukiwawczo-Śledcza pojawiła się dziś informacja przypominająca to zaginięcie. Wyznaczono nagrodę w wysokości 10 tys. zł za wskazanie miejsca pobytu pana Przemka.

Pochodzący z Kościana mężczyzna od jakiegoś czasu wraz z żoną i dwójką dzieci mieszkał w Niemczech. W dniu 18 stycznia 2019 r. rano jechał do pracy tramwajem w miejscowości Erfurt (środkowe Niemcy). W tym dniu około godziny 11.30  rozmawiał przez telefon ze swoją żoną. Była to jego ostatnia rozmowa z bliskimi, później już nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Istnieje prawdopodobieństwo, że zaginiony przebywał na terenie Niemiec lub Holandii. Mężczyzna ma zielone oczy, krótkie ciemne włosy, mierzy 183 cm. Na prawym policzku ma bliznę (dziurkę).

Osoby, które posiadają istotne informacje mogące pomóc ustalić miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem alarmowym 112. Można się również kontaktować z Grupą Poszukiwawczo-Śledczą za pośrednictwem Facebooka, drogą mailową na adres: umbragps@gmail.com lub telefonicznie pod numerem: 603 116 862. Gwarantowana jest anonimowość.

Fot. UMBRA Grupa Poszukiwawczo-Śledcza

Właśnie minął czwarty rok, odkąd rodzina straciła kontakt z panem Przemkiem. Mężczyzna zaginął 18 stycznia 2019 roku w Niemczech.