Ponad 3 tysiące zł z mikołajkowej imprezy dla Wojtka [ZDJĘCIA]

Choć wydarzenie w sobotni wieczór było prowadzone online, spotkało się z dużym zainteresowaniem widzów, a podczas towarzyszących mu licytacji udało się zebrać nadspodziewanie dużą kwotę.

Mikołajkowe granie

Koncert w sieci z udziałem DJ-ów trwał kilka godzin, a towarzyszyło mu wiele atrakcji. Najważniejszymi z nich były jednak trwające licytacje świątecznych zestawów, a uzyskany z nich dochód zostanie przeznaczony na leczenie półtorarocznego Wojtka. W sumie na żywo przeprowadzono 9 licytacji, z których udało się pozyskać kwotę 2530 zł. Dodatkowo na facebookowej grupie Licytacje dla Wojtka prowadzono oddzielne aukcje, a wylicytowana podczas nich kwota wyniosła 530 zł. Zatem łączna zebrana kwota to 3060 zł. A i na tym nie koniec, bo niektóre osoby decydowały się wpłacić pieniądze bezpośrednio na stronie prowadzonej zrzutki.pl.

Wydarzenie zorganizowała nieformalna grupa osób, która bardzo zaangażowała się w pomoc na rzecz chorującego chłopca. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się pozyskać wiele atrakcyjnych przedmiotów na licytacje, które zostały sprzedane za kwoty przewyższające ich wartość.

Przedsięwzięcie wymagało również wysiłku od strony organizacyjnej. By widzowie przed monitorami nie widzieli pustego tła podczas występów poszczególnych DJ-ów za ich plecami pojawiały się ciekawe animacje. A wystąpili: Krzysiek Matuszkowiak, Sebastian Wasielewski, Przemysława Kobus i NDA. Była także dziecięca animatorka Duśka, Święty Mikołaj oraz jego ekipa.

Nagrania z wieczoru można zobaczyć w wydarzeniu Mikołajkowe granie dla Wojtka.

Fot. Organizatorzy