Policja znakuje rowery. Bardzo duże zainteresowanie

Komenda Powiatowa Policji przystąpiła do programu znakowania rowerów. Zainteresowanie jest tak duże, że nie ma już wolnych miejsc na najbliższe terminy. Będą jednak kolejne.

Znakowani rowerów, które ułatwiają policji ich odnalezienie w razie kradzieży zaplanowano na najbliższą sobotę i wtorek. Tuż po ogłoszeniu, terminy rozeszły się błyskawicznie. Kto się nie załapał, będzie mieć możliwość oznakowania swojego jednośladu w kolejnych terminach, czyli w przyszłą sobotę 3 lipca oraz w kolejne wtorki.

Usługa WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower to przydatne narzędzie dla cyklistów, które umożliwia ewidencjonowanie i znakowanie rowerów oraz w razie konieczności ich oznaczenie jako utracone.

By oznakować swój jednoślad, należy umówić się na konkretny termin pod numerem tel. 47 77 26 238 czynny  od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00. Znakowanie, oraz wszystkie formalności z nim związane trwają około 20 min. Jak informuje KPP w Kościanie do tej pory z możliwości oznakowania swojego jednośladu skorzystało ponad 50 osób.