Podsumowanie tanecznych zmagań

Około 1600 tancerzy wystąpiło podczas dwudniowego Turnieju Tańca Nowoczesnego w Kościanie. Do tego trenerzy, sędziowie i publiczność. Jednym słowem kościańska hala widowiskowo-sportowa przez dwa dni mocno tętniła życiem.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej trzeciej edycji turnieju. Najbardziej cieszy nas to, że są uczestnicy, którzy pojawiają się podczas każdej edycji. To dowód na to, że nam zaufali, a impreza przypadła im do gustu mówi Roman Wojdowski, główny organizator wydarzenia ze Szkoły Tańca „Poezja”.

Dopisała także publiczność, szczególnie dużo widzów pojawiło się w niedzielę, a dodajmy, że wstęp na wydarzenie był bezpłatny.

Podczas dwudniowych tanecznych zmagań bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci kościańskich klubów, czyli Poezji, Pryzmatu oraz Bubble Beat stając kilkakrotnie na podium zarówno w sobotę, jak i niedzielę. A przypomnijmy, że pierwszego dnia królował hip hop, a w niedzielę taniec współczesny i inne formy tańca, jak disco dance, show case i latin solo. Na parkiecie pojawili się soliści, duety, miniformacje i formacje.

Organizatorem wydarzenia była Szkoła Tańca „Poezja” oraz Urząd Miejski Kościana.

Poniżej galeria zdjęć z niedzielnych zmagań.
Fot. Milena Waldowska, Piotr Pewiński

Zobacz także:
Trwa Turniej Tańca Nowoczesnego