Podróż po świecie z Sukcesem

Kościańskie Centrum Języków Obcych Sukces zaprasza 28 lutego na bezpłatne lekcje pokazowe języków chińskiego, japońskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

Zajęcia odbędą się w dwóch blokach: w godz. 16.00-17.00 zaprezentowana zostanie lekcja chińskiego i japońskiego, a od 17.30 do 18.30 włoskiego i hiszpańskiego. Lekcje pokazowe skierowane są zarówno do dzieci, jak i dorosłych, prowadzone przez profesjonalną kadrę oraz native-speakera. – Organizując to spotkanie chcemy zachęcić jego uczestników do nauki nie tylko tych najbardziej popularnych języków, ale również nieco bardziej egzotycznych. Na przykład język chiński staje się coraz bardziej popularny w Europie Zachodniej, głównie przez kontakty handlowe z Chinami – wyjaśnia Natalia Frąszczak, współwłaścicielka CJO Sukces. Poza lekcjami w programie przewidziano również bezpłatne zabawy kulturoznawcze dla najmłodszych, podczas których będą mieć okazję do poznania kultury innych krajów. Na tym nie koniec atrakcji, gdyż wspólnie spędzony czas umili poczęstunek zapewniony przez restaurację Sushi-House.

Warto zatem zabrać ze sobą dzieci i spędzić miło, a także pożytecznie sobotnie popołudnie, zwłaszcza, że będzie to okres ferii. Organizatorzy proszą zainteresowanych o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 503 963 013.