Pijana wjechała w blok i samochód [FILM]

55-letnia kobieta postanowiła hucznie obchodzić swoje urodziny czego skutkiem było spowodowanie po pijaku kolizji z BMW i budynkiem mieszkalnym. Całe zdarzenie nagrała kamerka samochodowa.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 13 kwietnia, około godziny 21.00, na ul. Bączkowskiego w Kościanie. 55-letnia mieszkanka gminy Kościan, kierując volkswagenem golfem, w trakcie manewru cofania uderzyła z impetem w zaparkowane BMW, a następnie w budynek mieszkalny. Badanie trzeźwości wykazało u niej blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Co ciekawe, kobieta nie siedziała w aucie sama. Była z nią jeszcze jedna kobieta i dziecko. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a chodnikiem przy bloku mieszkalnym nikt w tym momencie nie przechodził.

55-latka usłyszała już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości, do których się przyznała. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. Straciła również uprawnienia do kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji z BMW i budynkiem mieszkalnym została ukarana mandatem karnym w wysokości 2 tys. zł.