Pierwsze wrażenie robi się tylko raz

To tytuł warsztatów organizowanych przez Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie. Spotkanie jest bezpłatne, a odbędzie się 3 października.

Autoprezentacja to podstawowy element budowania wrażenia jakie wywieramy na innych, sposobu, w jaki chcemy być przez nich postrzegani oraz zaufania, które są nieodłącznym elementem udanych relacji. Warto mieć świadomość, że dobrze przygotowana autoprezentacja buduje w oczach odbiorców nasz profesjonalny wizerunek, a także wzmacnia naszą pewność siebie.

W trakcie warsztatów będzie można dowiedzieć się m.in. jak zaprezentować się w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, czy też jak wzbudzić zainteresowanie rozmówcy oraz stosować techniki ułatwiające kontakt z nim.

Spotkanie poprowadzi Renata Frąckowiak. Od ponad 16 lat prowadzi własny biznes. Jej pasją jest motywowanie do działania, a także wspieranie w rozwoju zarówno właścicieli firm, jak i osoby prywatne niezależnie od wieku, zdobytego doświadczenia czy wykonywanej profesji. Lata pracy zawodowej zaowocowały bogatym doświadczeniem w budowaniu oraz rozwijaniu zespołów sprzedażowych, wspieraniu ich liderów, a także przedsiębiorców z takich branż jak usługowa, handlowa, budowlana czy kosmetyczna.

Warsztaty odbędą się 3 października w godzinach 17.00-20.00 w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie, ul. Dworcowa 1 (budynek dworca PKP, I piętro). Obowiązują wcześniejsze zgłoszenia, które będą przyjmowane do dnia szkolenia. Więcej informacji pod nr telefonu 65 512 77 83 oraz 797 508 207. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres e-mail: biuro@owp.koscian.net.