Pastorałka na Święta z Julią Stolpe

Kanał Rockozaur TV nagrał nowo stworzoną "Pastorałkę z oddali". Do współpracy zaproszono Julię Stolpe.

Pastorałka przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia może wprowadzić wszystkich w niezwykły, świąteczny nastrój. Twórcą piosenki jest ekipa Rockozaura z Przyjaciółmi, która do współpracy zaprosiła Julię Stolpe. To pochodząca z Kościana wokalistka,  która zdobyła popularność w znanym programie TVP 12 edycji “The Voice of Poland”.

Kanał Rockozaur TV to muzyczna zabawa na rockowo. Każdy utwór to tzw. piosenka z tekstem – wszystkie odznaczają się przesłaniem. Nagrania realizuje Bartłomiej Gumny z Poznania, z kolei Maciej Frąckowiak z Dąbcza oraz ksiądz Konrad Rapior reżyserują oraz realizują teledyski. Tomasz i Katarzyna Dorogusz-Doroszkiewicz zajmują się pisaniem tekstów i komponowaniem muzyki.

 “Pastorałka z oddali” to kolejna propozycja dla wszystkich czekających na świąteczne muzyczne niespodzianki. Piosenka jest już dostępna na kanale Youtube. Nagrania do pastorałki były realizowane w różnych miastach, m.in. we Wrocławiu i Lesznie. Kamera dotarła też do miejscowości Długie Stare. Ciekawostką jest też fakt, że tym razem w klipie widać całą załogę Rockozaura. Twórcy zapraszają do obejrzenia teledysku i posłuchania pastorałki.