Otwarcie bowlingu w Kościanie [ZDJĘCIA]

Od poniedziałku, 19 grudnia czynny jest bowling "PoCOOLane" w Kościanie. Zanim obiekt został otwarty dla wszystkich, przetestowali go kościańscy samorządowcy.

Bowling mieści się przy ul. Nacławskiej w Kościanie. Jak informują właściciele składa się on z czterech pełnowymiarowych torów, klimatycznego wnętrza w amerykańskim stylu, wydzielonej strefy z kanapami i stolikami, przy których można skosztować różnych napojów.

Pierwszego dnia bowling jest czynny bez zapisów, na kolejne dni trzeba już rezerwować tory. Zanim obiekt otwarto dla wszystkich, obejrzały go władze Kościana, czyli burmistrz Piotr Ruszkiewicz, jego zastępca Przemysław Korbik i przewodniczący Rady Miejskiej Dawid Olejniczak.

Dziękuję właścicielom za zaproszenie i możliwość zobaczenia nowego obiektu wzbogacającego życie gospodarcze i społeczne naszego miasta Proszę przyjąć wyrazy uznania za podjęty wysiłek – napisał na swoim profilu facebookowym burmistrz Piotr Ruszkiewicz.

Poza bowlingiem kompleks usługowy przy ulicy Nacławskiej obejmuje: włoską restaurację, sklep AGD, gabinet fizjoterapii oraz salony fryzjerski, kosmetyczny i tatuażu.

Fot. FB Piotr Ruszkiewicz