Osiągnięte 100 procent na koncie zbiórki dla Wiktorka

Tuż przed świętami sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy na operację 3-letniego Wiktora Ratajczaka, który cierpi na nowotwór złośliwy wątroby. To najlepszy prezent gwiazdkowy dla rodziny i wielu osób dobrej woli zaangażowanych w zbiórkę.

Przypomnijmy, że bardzo kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych jest ostatnią nadzieją dla poważnie chorego chłopca. 24 czerwca rodzice założyli zbiórkę dla Wiktora zakładając zebranie o 3,4 mln zł na operację chłopca.

Udało się zebrać założoną kwotę 23 grudnia, tuż przed wigilią. – To najlepsza wiadomość, jaką dziś przeczytasz. Dzięki Twojemu dobremu sercu na naszych oczach dokonał się prawdziwy wigilijny cud… Zbiórka dla Wiktorka osiągnęła właśnie 100% – napisali rodzice na koncie zbiórki.

Przypomnijmy, że w zbieranie pieniędzy zaangażowanych było mnóstwo osób z Kościana i okolic, bo to z naszego regionu pochodzi tata chłopca. Jeszcze w grudniu w KOK-u przeprowadzony był jarmark świąteczny na rzecz chłopca. Wszystko to przyniosło efekt i trud wielu osób zakończył się sukcesem.

Ponieważ trwa jeszcze wiele akcji na rzecz Wiktorka, zbiórka pozostanie aktywna jeszcze przez miesiąc. Cała nadwyżka będzie przeznaczona na dalsze leczenie chłopca. A koszty mogą wzrosnąć, bo stan Wiktorka jest bardzo poważny.

– Trzymaj za Wiktorka kciuki, pamiętaj o nim w modlitwie, niech rok 2023 będzie tym, w którym uda mu się wygrać ŻYCIEpiszą w serwisie siepomaga.pl rodzice Wiktorka.