Oferty w 2Handle Polen

To holenderska firma działająca w branży metalowej, która swoje wyroby sprzedaje do krajów Unii Europejskiej. W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwo będzie zatrudniać kolejnych pracowników.

Kandydat na spawacza powinien posiadać aktualne uprawnienia MIG/MAG oraz kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie.

Zakład produkcyjny firmy znajduje się w Kurzej Górze pod Kościanem. Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko spawacza, magazyniera oraz specjalisty ds. zakupów. Kandydat na spawacza powinien mieć aktualne uprawnienia MIG/MAG oraz kierunkowe wykształcenie zawodowe lub średnie. Mile widziane, chociaż nie absolutnie wymagane, będzie doświadczenie na podobnym stanowisku. Z kolei osoby zainteresowane stanowiskiem magazyniera powinny posiadać uprawnienia na wózek widłowy, gdyż praca będzie polegała na załadunku i rozładunku towarów. Oferta specjalisty ds. zakupów kierowana jest natomiast do osób z wykształceniem średnim lub wyższym (mile widziane będą kierunki techniczne, handlowe, zarządzanie). Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego, a także znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office.

Zatrudnieni na wszystkich stanowiskach mogą liczyć na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia, możliwość rozwoju kompetencji w profesjonalnym środowisku pracy, dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy oraz pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane pracą spawacza lub magazyniera proszone są o przesłanie aplikacji na adres mailowy: production@2handle.pl lub pojawienie się osobiście w siedzibie firmy z życiorysem do pana Krystiana Matuszaka (tel. 538 412 310). Z kolei kandydaci na specjalistę ds. zakupów powinny przesłać swą aplikację na adres: zakupy@2handle.pl.