Odliczamy dni do Disco Summer

Już tylko tydzień został do największej imprezy muzycznej na powitanie wakacji w regionie. Ma to być święto muzyki tanecznej, a jednocześnie bezpieczna i rodzinna impreza.

robert_zaborskiJesteśmy gotowi, praktycznie moglibyśmy przeprowadzić imprezę już dziś  zapewnił w środę 14 czerwca Robert Zaborski, ambasador Stowarzyszenia Oliwskie Słoneczko, które jest głównym organizatorem wydarzenia.

Przypomnijmy, że Disco Summer Show Festival odbędzie się w sobotę 24 czerwca na terenie przy pływalni w Kościanie. Wystąpi 7 wykonawców z gatunku muzyki tanecznej oraz disco polo, a ponadto trzy zespoły z terenu powiatu kościańskiego. Będą to Baster, New Life i Simo i to one o godz. 14.00 rozpoczną całe show. Kolejność występów poszczególnych wykonawców podajemy na str. 11.

Osoby, które wybierają się na to wydarzenie, muszą przygotować się na ścisłą kontrolę ochrony przed wejściem. Nie można będzie wnosić żadnych szklanych narzędzi czy niebezpiecznych przedmiotów. Dotyczy to także parasolek, które mogą być jedynie małe i składane, bez ostrych zakończeń. Wejście na teren imprezy będzie możliwy jedynie od strony szkoły ZS nr 3 przy ul. Wyzwolenia. Po okazaniu biletu, jego posiadacz otrzyma opaskę na rękę, dzięki której będzie mógł w każdej chwili na chwilę opuścić imprezę i ponownie na nią wrócić. Dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie.

Przy ul. Nacławskiej będzie zorganizowany duży parking, tego dnia bezpłatnie będzie można także parkować przy Kauflandzie. Organizatorzy proszą mieszkańców Kościana, by przybywali na imprezę pieszo, by miejsca parkingowe pozostawić dla przyjezdnych.

Ci, którzy nie zdołali jeszcze kupić biletu, będą mieć ostatnią szansę od najbliższego poniedziałku w cenie 25 zł. Punkty sprzedaży znajdują się w: kasie kościańskiego basenu, w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości mieszczącym się w budynku dworca PKP oraz w biurze na piętrze marketu „U Wiechcia”.