Obra zaprezentowała skład

Obra 1912 Kościan zaprezentowała skład drużyny na nadchodzący sezon piłkarski. Piłkarze zapowiadają, że będą walczyć o czołowe miejsca w 4 lidze.

Impreza odbyła się na Stadionie Miejskim w Kościanie w sobotni wieczór. Najpierw ogłoszono wyniki konkursu plastycznego dla dzieci i wręczono im nagrody. Następnie przed kibicami zaprezentowała się wokalistka Maja Kolanoś i w końcu przyszedł czas na prezentację kadry Obry na sezon piłkarski 2017/2018.

W tym roku została mocno powiększona, co jest spowodowane zmianami, które dotknęły 4 ligę. Piłkarze będą mieli bowiem do rozegrania aż 38 kolejek. – Na razie nowa czwarta liga to nadal dla nas niewiadoma – mówi Krzysztof Knychała, trener Obry. – Niektóre zespoły mają większe budżety niż my, mają zawodników, którzy grali w ekstraklasie, ale zamierzamy odgrywać ważną rolę w tym sezonie i walczyć o czołowe miejsca – zapewnia trener.

Po prezentacji przyszedł czas na wspólne zdjęcie drużyny z kibicami. Z kolei dla dzieci przygotowano gry z nagrodami, nie zabrakło grilla dla kibiców, rozdawano też bilety na pierwszy mecz w Kościanie, który odbędzie się 11 września, a rywalem naszych zawodników będzie Kotwica Kórnik.