Obra Kościan zagra ze spadkowiczem. Zakłady bukmacherskie na mecz Obry w Ostrzeszowie

Do końca sezonu w IV lidze wielkopolskiej czekają nas jeszcze trzy kolejki. Obra Kościan w najbliższej serii spotkań, która odbędzie się już w czwartek, zagra na wyjeździe z Victorią Ostrzeszów. Zakłady bukmacherskie na ten mecz są już dostępne u bukmacherów.

Obra Kościan z dużymi szansami

Victoria Ostrzeszów to jedna z dwóch najsłabszych drużyn w całej IV lidze wielkopolskiej. Ostrzeszowianie zgromadzili do tej pory zaledwie 16 punktów i już od pewnego czasu są pewni spadku z ligi. Dlatego też zakłady bukmacherskie typują sukces Obry Kościan, która dość spokojnie plasuje się w środku ligowej tabeli. Na stronie wygranaonline.com/zaklady-bukmacherskie/ znajdziesz więcej informacji o legalnych zakładach bukmacherskich.

Obra nie może jednak rywala zlekceważyć. Po serii sześciu meczów bez porażki, ostatnie dwa spotkania zakończyły się porażką „Obrzanki”. I choć w Kościanie nie ma co jeszcze bić na alarm, to przełamanie w Ostrzeszowie z pewnością by się przydało, aby zespół wrócił na właściwe tory.

W rundzie jesiennej Obra Kościan solidnie spisała się w starciu ze swoim najbliższym rywalem. Wówczas na własnym terenie ekipa Obry wygrała 2:0 z Victorią Ostrzeszów. Powtórzenie tego rezultatu na wyjeździe z pewnością uspokoiłoby kibiców, których zaniepokoiły dwie porażki z rzędu.

Warto jednak zaznaczyć, że jeśli już Victoria Ostrzeszów zdobywa punkty, to robi to głównie u siebie. Domowy bilans zespołu to trzy wygrane, trzy remisy i 10 porażek. Nie rzuca na kolana, ale to nadal lepiej niż w przypadku konfrontacji wyjazdowych. Jak natomiast na wyjazdach gra Obra Kościan? Bukmacherzy mają prawo stawiać gości w roli faworytów, gdyż w tym roku udało się wywalczył pięć zwycięstw i cztery remisy. Do tego Obra Kościan siedmiokrotnie wracała z obcych stadionów pokonana. Wynik przyzwoity, przynajmniej na tle domowego dorobku rywala.

Zakłady bukmacherskie w firmie Superbet na mecz Victoria Ostrzeszów – Obra Kościan:
Victoria Ostrzeszów – 4.20, remis – 4.40, Obra Kościan – 1.55

Klucze do sukcesu w Ostrzeszowie

Obra Kościan powinna przede wszystkim nastawić się na ofensywę. Victoria Ostrzeszów ma problem z bronieniem i pod tym względem to najsłabsza ekipa w lidze. Być może po raz kolejny błyśnie Kacper Borowiak, a może gole dołożą inni piłkarze. Obra zazwyczaj nie kończy meczów z zerowym dorobkiem. W ostatnim czasie było tak wyłącznie raz w maju. Wcześniej na przełomie marca i kwietnia.

Trzeba natomiast oddać, że obrona Obry Kościan jest dość solidna i pod tym względem zespół powinien być dość pewny siebie. Choć na wyjazdach bilans bramkowy Obry to 28:27. Mimo wszystko w starciu z najsłabszym zespołem powinien on się poprawić. Obra nie może natomiast rywala zlekceważyć i musi poprawić koncentrację na boisku.

Bukmacher Superbet to legalna firma bukmacherska. Zawieranie zakładów u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem i przeznaczone są tylko dla osób pełnoletnich.