O co chodzi z tym START-UPem?

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Jak przekuć pasję w biznes, czyli o co chodzi z tym START-UPem?"

Spotkanie odbędzie się w środę 30 stycznia w godz. 17.00-19.00 w Ośrodku Wspierania Przedsiębiorczości w Kościanie mieszczącym się przy ulicy Dworcowej 1 (budynek dworca PKP, I piętro).

Podczas szkolenia mowa będzie o tym co to jest start-up i jak go stworzyć? Dowiemy się też skąd wziąć pomysł i gdzie zgłosić gotowy projekt? Prowadzący zaprezentuje także instytucje, które oferują pomoc pomysłodawcom. Ponadto przedstawione zostaną przykłady start-up`ów, które odniosły sukces. Będzie też czas na pytania, luźną dyskusję i wymianę doświadczeń.

Szkolenie poprowadzi Jakub Grzelka, młody przedsiębiorca, właściciel firmy Storage Business Services w Kościanie, promotor tworzenia startup’ów i zakładania działalności gospodarczej, uczestnik kursu trenerskiego Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET. Zainteresowani udziałem w spotkaniu proszeni są o przesłanie (najpóźniej do 30 stycznia) załączonego formularza zgłoszeniowego pod adresem: biuro@owp.koscian.net.