Nowy plac zabaw na os. Jagiellońskim

Prawdziwe tłumy dzieci i ich opiekunów przybyły na festyn z okazji otwarcia nowego placu zabaw na największym osiedlu w Kościanie. Dzieciaki te najmłodsze i trochę starsze oddały się szaleństwu zabawy.

Poza samym placem zabaw usytuowanym po prawej stronie osiedla w kierunku centrum miasta, na dzieci czekało wiele innych atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, kąciki rysunkowe, malowanie twarzy, bańki mydlane i wiele innych atrakcji.

Podobnie jak dwa tygodnie wcześniej podczas festynu na os. Piastowskim dzieci witała para szczudlarzy, która rozdawała balony. Nie zabrakło również darmowych przekąsek, do których ustawiały się długie kolejki.

Nad ciekawym przebiegiem zabaw czuwały animatorki z Opieki Kreatywnej, a szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy prowadziło TB Service PLUS. Ze szkoleń chętnie korzystały zarówno dzieci, jak i dorośli. Ci ostatni mieli również okazję zmierzyć sobie poziom cukru we krwi. Imprezę przygotowała Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa, a nowy plac jest kolejnym oddanym do użytku w ostatnim czasie na osiedlach będących pod zarządem KSM.

Zobacz także:
Otwarcie placu zabaw na os. Piastowskim