Narciarze i snowbordziści na start!

Ruszyły zapisy na mistrzostwa powiatu kościańskiego w Zieleńcu, które odbędą się 2 marca. Kto tym razem okaże się najlepszy?

Zgłoszenia na XVII Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie przyjmowane będą do 27 lutego.

W tym roku nastąpiła zmiana, która polega na tym, że nie będzie możliwości zgłoszenia się na miejscu w Zieleńcu. Dlatego wszystkich zainteresowanych uczulamy, by nie przespać terminu zgłoszeń.

By zgłosić swój udział należy wypełnić kartę zgłoszenia, a następnie dostarczyć ją do Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie przy ul. Gostyńskiej 38, I piętro, pokój 102, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Podczas tegorocznej edycji mistrzostw nie wzrasta opłata startowa. Dorośli płacą 80 zł, młodzież szkół ponadgimnazjalnych i studenci 60 zł, a dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum 40 zł.

W dniu zawodów należy zgłosić się po odbiór karnetu uprawniającego do korzystania z wyciągów w biurze zawodów w Michałówce obok Gryglówki. Zwrotna kaucja za karnet wynosi 10 zł oraz o uiszczenie opłaty 10 zł tytułem kaucji.

Uiszczenie opłaty startowej uprawnia do korzystania bezpłatnie ze wszystkich wyciągów Stacji Narciarskiej Winterpol i Gryglówka w dniu zawodów w godzinach od 9.00 do 16.00.