Muzyczna sobota podczas Dni Czempinia 2022 [ZDJĘCIA]

Przy Hali Sportowej Herkules w Borowie odbywają się sobotnie koncerty w ramach tegorocznych Dni Czempinia. Nie brakuje także stoisk gastronomicznych i handlowych, a także niezwykle bogatego w atrakcje wesołego miasteczka.

Popołudnie przy hali Herkules mijało chilloutowo. Osoby, które zdecydowały się spędzić czas w tym miejscu delektowały się spokojnym siedzeniem na rozłożonych leżakach, popijaniem napojów, jedzeniem i słuchaniem muzyki dobiegającej ze sceny. Dzieciaki z kolei szalały na licznych karuzelach w wesołym miasteczku.

Część koncertową rozpoczął pop-rockowy zespół Flow Up pochodzący z Wrocławia. Po nich na scenie zaprezentowała się ciekawa grupa Szulerzy z Inowrocławia grająca połączenie rhythm and bluesa, rock and rolla, swingu oraz muzyki soul. Zespół gra własne kompozycje, a wszystkie teksty śpiewane są w języku polskim.

Wieczorem przyszedł czas na gwiazdy. O 19.00 na scenę wyszli Czarno-Czarni. To grupa swingowo-rockowa której członkowie wywodzą się z zespołów Big Cyc i Bielizna, a wylansowali m.in. taki przebój jak „Nogi”.

Na zakończenie muzycznego wieczoru na scenie pojawi się zespół Big Cyc. Tej grupy z charyzmatycznym Skibą raczej nie trzeba już nikomu bliżej przedstawiać.