Można wylicytować dzień ze strażakami!

Na internetowej "Aukcji dla Przemka" pojawiła się niecodzienna atrakcja – "dzień pełen wrażeń w jednostce straży pożarnej w Czempiniu". Dzień ze strażakami spędzi ta osoba, która zaoferuje największą kwotę na licytacji.

Fot. Archiwum KSRG OSP Czempiń

Grupa facebookowa Aukcje dla Przemka powstała w połowie stycznia w celu zbierania środków dla Przemysława Skrzypczaka z Kościana. W 2013 r. zachorował on na złośliwy nowotwór mózgu. Przeszedł operację i od tamtej porusza się na wózku inwalidzkim. By mógł stanąć na własne nogi, konieczna jest kosztowna rehabilitacja.

Wylicytowano już mnóstwo przedmiotów (zebrana kwota na dzień 6.02 to ok. 5500 zł), a teraz do aukcji przyłączają się strażacy z jednostek OSP. Do 12 lutego do godz. 21.00 można licytować dzień ze strażakami z jednostki KSRG OSP Czempiń. Zapowiadanych jest mnóstwo atrakcji, w tym dla dzieci.

Do akcji pomocy przyłączyły się również inne jednostki straży z terenu powiatu kościańskiego. Już wkrótce pojawią się kolejne licytacje jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej ze Śmigla oraz z Krzywinia. Warto licytować, można spędzić niezapomniany dzień pełen wrażeń, a jednocześnie pomóc osobie potrzebującej!