Michał Szpak wystąpi podczas Dni Czempinia 2020

Gwiazdą tegorocznych Dni Czempinia będzie Michał Szpak, twórca takich hitów jak „Color Of Your Life” czy „Jesteś bohaterem”. Koncert popularnego wokalisty odbędzie się w sobotę 6 czerwca.

Michał Szpak wystąpi na Dni Czempinia.

W tym roku Dni Czempinia zaplanowane są na pierwszy weekend czerwca. To jeszcze dość odległy termin, zatem miejmy nadzieję, że do tego czasu sytuacja z koronawirusem zostanie opanowana.

Dni miasta będą miały podobną formułę jak w ubiegłym roku. W piątek, 5 czerwca odbędzie się druga edycja festiwalu muzyki klubowej  Sound Art Festival.

Sobota ma być dniem koncertów, ale tego dnia również oficjalnie zostaną otwarte dni miasta uroczystą sesją Rady Miejskiej. Po południu będą odbywać się występy artystyczne Na scenie pojawią się m.in. dzieci i lokalni wykonawcy, a wieczorem wystąpi Michał Szpak, który na swoim koncie ma dwa albumy: „Byle być sobą” i „Dreamer”. Jego kariera rozpoczęła się od zdobycia drugiego miejsca w programie talent show TVN X-Factor. W 2016 roku Michał Szpak reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie, gdzie zajął ósme miejsce z piosenką „Color Of Your Life”.

W niedzielę odbędzie się Dzień Dziecka. Nie zabraknie zabaw i animacji dla najmłodszych, wydarzeń sportowych oraz wielu innych atrakcji.