McDonald’s już otwarty w Śremie

Od 8 maja w oddalonym od Kościana o 30 km Śremie, działa restauracja sieci McDonald's. Jeśli ktoś ma zatem ochotę na hamburgera lub inne potrawy serwowane przez restauracje, może wybrać się do Śremu.

O planach związanych z otwarciem restauracji w Śremie na przełomie kwietnia i maja informowaliśmy pod koniec stycznia. Wszystko przebiegło zgodnie z planem i od soboty lokal rozpoczyna swoją działalność. Mieści się on przy ul. Gostyńskiej 55, niedaleko drogi wylotowej w stronę Gostynia. Restauracja została zaprojektowana w stylu Geometry, który wyróżnia się charakterystycznymi wzorami oraz kształtami. Lokal zatrudnia 60 pracowników, w tym 15 menadżerów.

Restauracja w Śremie jest 95. lokalem McDonald’s w regionie zachodnim, obejmującym województwa lubuskie, dolnośląskie i wielkopolskie. Nowa restauracja otwarta jest codziennie od 6.00 do 24.00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. W lokalu od poniedziałku do piątku do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11.00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s.

Lokal w Śremie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do internetu. Na zewnątrz restauracji, do dyspozycji gości są także stojaki dla rowerów oraz parking dla samochodów osobowych. Ze względu na aktualne ograniczenia związane z pandemią, sprzedaż prowadzona jest wyłącznie na wynos oraz poprzez linię McDrive.