Maryla Rodowicz na Dni Kościana

W terminarzu koncertowym uwielbianej przez publiczność artystki pojawił się występ w maju przyszłego roku w Kościanie. Wszystko wskazuje więc na to, że to właśnie Maryla będzie główną gwiazdą przyszłorocznych dni miasta.

Maryla Rodowicz. Główna gwiazda na Dni Kościana.

Planowana data koncertu to sobota 30 maja, a więc termin, kiedy wypadają zawsze dni miasta. Samorząd już od jakiegoś czasu pracował nad zmianą formuły Dni Kościana szukając sposobu na przyciągnięcie jak największej publiczności oraz zaspokojenie wielu gustów. Pierwsze zmiany pojawiły się już podczas tegorocznej imprezy, kiedy to zdecydowano o powrocie głównych koncertów na parking przy basenie oraz wprowadzenie biletów za niewielką opłatą.

Pojawił się także pomysł w sprawie przeprowadzenia ankiety wśród mieszkańców, by sami mogli wybrać artystę w głosowaniu z zaproponowanej listy. Zapytanie w tej sprawie skierowane do burmistrza Piotra Ruszkiewicza złożył kilka dni temu radny Patryk Piasecki.

Do dni miasta pozostało jeszcze pół roku, a więc dokładna formuła i plan są jeszcze opracowywane, a szczegóły  poznamy z pewnością za jakiś czas. Póki co przed nami jeszcze wiele innych imprez miejskich.