Letnie koncerty Voice Studio – zapowiedź

Dwa koncerty na podsumowanie sezonu 2021/22 zaplanowało działające przy Kościańskim Ośrodku Kultury Voice Studio. Pierwszy odbędzie się w środę, a drugi w piątek w sali widowiskowej KOK-u.

Koncerty młodych adeptów wokalnych Voice Studio pod kierunkiem Darii Kaczór-Boś skupiają się zawsze wokół wybranej tematyki i cechuje je zawsze dbałość o każdy szczegół.

Tym razem studio wokalne zaprasza publiczność na dwuczęściowe wydarzenie zatytułowane „Letnie głosy”.  Podczas koncertów usłyszymy znane polskie i zagraniczne przeboje, ale także mniej popularne piosenki w osobistych i emocjonalnych oraz energicznych interpretacjach. Wokaliści wystąpią solo, w duetach, tercetach, ale i zespołach wokalnych.

W pierwszym koncercie, który odbędzie się w środę, 22 czerwca o godz. 18.00 wybrzmią melodie oryginalnie wykonywane m.in. przez Cleo, Viki Gabor, Sanah, ale także Anię Dąbrowską, czy Louisa Armstronga. W drugim koncercie zaplanowanym na piątek, 24 czerwca na godzinę 17.00 wybrzmią piosenki oryginalnie śpiewane przez W pierwszej części wybrzmią melodie oryginalnie wykonywane m.in. przez Monikę Brodkę, Anię Karwan, Adele, Alicię Keys, a nawet Elvisa Presley’a.

Jak zapowiada Voice Studio będzie to mile spędzony czas, podczas którego królował będzie najpiękniejszy na świecie instrument muzyczny, czyli głos ludzki!

Zobacz także:
Koncert wokalistów szkoły PoGłos w KOK-u [ZDJĘCIA]