Lech-Wisła – rozwiązanie konkursu

W środę (24 września) o 20:45 Lech Poznań stanie do walki w 1/16 Pucharu Polski. Publikujemy nazwisko szczęśliwca, który wygrywa dwa bilety na to spotkanie.

Konkurs ogłosiliśmy w ostatnim wydaniu „Kościaniaka”, które ukazało się 29 sierpnia. Do wygrania były również bilety na spotkanie ligowe z Zawiszą Bydgoszcz, a nazwiska osób, które wygrały bilet na ten mecz opublikowaliśmy przed tygodniem.

Tym razem szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do:
Michała Kusia z Kościana, który otrzymuje dwa bilety na spotkanie pucharowe Lecha z Wisłą.

W tym sezonie starcia o to trofeum Kolejorz zaczyna nie z zespołem z niższej ligi, a z prowadzoną przez Franciszka Smudę Wisłą Kraków. Ostatnie spotkanie Lecha z Wisłą w Pucharze Polski miało miejsce wiosną 2012 r. Wówczas w meczach ćwierćfinałowych lepsza okazała się Biała Gwiazda i zarówno przy Bułgarskiej, jak i w Krakowie, pokonała lechitów 1:0. Tym razem zespoły spotkają się na zupełnie innym etapie rozgrywek – nie w 1/4, a 1/16 finału. Emocje będą jednak tym większe, że nie ma meczów rewanżowych, a liczy się tylko zwycięstwo!

Osoby, którym nie poszczęściło się w konkursie, a chcą poczuć niesamowitą atmosferę niebiesko-białych trybun, mogą zakupić bilety poprzez stronę kartakibica.lechpoznan.pl. Wejściówki normalne kosztują 20 zł, z kolei 50% zniżki czeka na juniorów i seniorów, 30% na kobiety i młodzież szkolną, a studenci bilety kupią 15% taniej.