Laureaci konkursu „Zdaj angielski z Sukcesem”

W sobotę 9 listopada w siedzibie Centrum Językowego Sukces w Kościanie odbyło się podsumowanie konkursu sprawdzającego znajomość angielskiego wśród kościaniaków.

Konkurs podzielony był na dwa etapy. Do pierwszego przystępowali uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe, a drugi przeznaczony był dla uczniów podstawówek z podziałem na kategorie wiekowe. Test dla dorosłych był przeprowadzony w auli przy ul. Bernardyńskiej, a przystąpiło do niego 25 osób. Z kolei test dla dzieci przeprowadzany był w szkołach, a wzięło w nim udział łącznie 112 uczniów.

Nagradzane były osoby za pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. – Różnica punktowa między osobami na podium była niewielka i zazwyczaj wynosiła 1-2 punktymówi Natalia Frąszczak, współwłaścicielka CJO Sukces.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca był roczny kurs językowy w CJO Sukces. Ponadto zwycięzca oraz zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów, czyli Pikada Cafe, Filipson foto-wideo, hurtownię BAS oraz CJO Sukces.

– Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom serdecznie gratulujemy. Kierujemy także ogromne podziękowania dla nauczycieli języka angielskiego, którzy zaangażowali się w ten konkurspodkreśla Natalia Frąszczak.

Oto lista laureatów:
Klasy I-III
1 miejsce: Gabrysia Burnus, SP nr 3
2 miejsce: Zosia Pawlicka, SP nr 3
3 miejsce: Kazimierz Jaśkiewicz, SP nr 3

Klasy IV-VI:
1 miejsce: Jakub Czapla, SP nr 3
2 miejsce: Miłosz Stamm, SP nr 3
3 miejsce: Weronika Homska, SP nr 3

Klasy VII-VIII:
1 miejsce: Piotr Proch, SP nr 2
2 miejsce: Julia Szymkowiak, SP nr 3
3 miejsce: Tomasz Stępień, SP nr 3

Szkoły ponadpodstawowe i osoby dorosłe:
1 miejsce: Magdalena Szukalska, I LO
2 miejsce: Natalia Pieprzyk, I LO
3 miejsce: Kaja Wujczak, I LO

Zobacz także:
Test z angielskiego z Sukcesem