KULTURA I ROZRYWKA

Kiermasz Świąteczny dla Wiktorka w niedzielę

11 grudnia w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się charytatywny Kiermasz Świąteczny dla Wiktora Ratajczaka. Chłopiec choruje na nowotwór złośliwy wątroby i potrzebne jest pilne wsparcie na leczenie za granicą.

Spotkanie z Mikołajem Rzeczodzielni i motocyklistów [ZDJĘCIA]

Na parkingu przy Bricomarche w niedzielę odbyło się świąteczne spotkanie mikołajkowe. Atrakcji było wyjątkowo dużo, frekwencja również dopisała.

Czempiński Jarmark Mikołajkowy 2022 [ZDJĘCIA]

Tłumy osób przewinęły się przez świąteczny jarmark, który odbył się w niedzielę w czempińskiej Tlenowni. Poza straganami z licznymi atrakcjami, na zwiedzających czekało także wiele innych niespodzianek.

Czempiński Jarmark Mikołajkowy już w niedzielę

W niedzielę, 4 grudnia w Tlenowni odbędzie się świąteczny jarmark. Na to wydarzenie Czempiń kieruje zaproszenie zarówno do mieszkańców gminy jak i gości.

Spotkanie z Mikołajem w Kościanie – zapowiedź

Na to wydarzenie 4 grudnia zaprasza Stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan wraz z grupą motocyklową Wind Wolves Śmigiel oraz Team Fundacją.

Kraina Bajek ze Świętym Mikołajem w grudniu

W tym roku Święty Mikołaj wraz z Krainą Bajek zawita w grudniu do trzech miejscowości w naszym powiecie, a będzie to Bieżyń, Śmigiel i Kościan.

Wieczór wspomnień o Bogdanie Ludowiczu [ZDJĘCIA]

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w czwartek odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej "Twarze" prezentującej zdjęcia autorstwa zmarłego w ubiegłym roku Bogdana Ludowicza. Fotografie stanowiły jednak bardziej tło, a spotkanie zdominowały wspomnienia o kościańskim fotoreporterze.

Zaproszenie na wystawę malarską w KOK-u

W najbliższy piątek, 25 listopada w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarcie wystawy prac Ewy i Marcina Michalewiczów. Małżeństwo zaprasza odbiorców do świata fantazji.
REKLAMA
Pryzmat

OSTATNIO DODANE

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Art Fitness

Zdrowy styl życia z Art Fitness

Wraz z nadejściem jesieni i spadkiem temperatury następuje wzrost zainteresowania klubami fitness. Nie inaczej jest w kościańskim Art Fitness, chociaż tutaj klientów nie brakuje nawet latem. O ofercie klubu rozmawiamy z Natalią i Arturem Kurasiak, właścicielami klubu.
REKLAMA
Tecza

REDAKCJA POLECA

Piotr Filipowicz

Piotr Filipowicz: Co zawdzięczamy Obrzanom?

W dolinie Obry, na terenach dzisiejszej Ziemi Kościańskiej, istniały najbardziej zaludnione osady i grody przedpiastowskie z okresu plemiennego. O losach cywilizacji obrzańskiej rozmawiamy z regionalistą – Piotrem Filipowiczem.
Wojciech Hoffmann

Wojciech Hoffmann: Miło wspominam Kościan

Na temat rodzącej się fascynacji muzyką, o pobycie w Kościanie, a także o 40 latach na scenie rozmawiamy z Wojciechem Hoffmannem, jednym z najlepszych gitarzystów hard rockowych w Polsce, członkiem zespołu Turbo.
Marian Dziędziel

Marian Dziędziel. Krakus ze Śląska

W Kościanie 26 października gościł wybitny aktor Marian Dziędziel. Nasza rozmowa z artystą odbyła się przed spotkaniem z publicznością, podczas projekcji filmu "Moje córki krowy".
X