KULTURA I ROZRYWKA

Katarzyna Zawada. Koncert w Kościanie

Katarzyna Zawada zaśpiewała niezapomniane przeboje [ZDJĘCIA]

Zgromadzona w sobotni wieczór w Kościańskim Ośrodku Kultury publiczność była zauroczona występem młodej, utalentowanej artystki. Przeboje wielkich dam polskiej estrady słuchacze śpiewali razem z Katarzyną Zawadą.

Jechali dla Marysi [ZDJĘCIA]

W niedzielę odbył się emocjonujący Rajd Po Życie dla Marysi z Brenna. 68 zmotoryzowanych załóg wystartowało z targowiska w Śmiglu, by po kilku godzinach dotrzeć na podsumowanie imprezy do Zaborówca.
Pectus wystąpi w ramach Kolędowania z Gwiazdami

Pectus wystąpi w ramach Kolędowania z Gwiazdami

Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko już po raz dwunasty organizuje Wielkopolskie Kolędowanie z Gwiazdami. W tym roku gościem koncertu będzie zespół Pectus który wystąpi w kościańskiej farze 20 grudnia.

Rajd po życie dla Marysi – zapowiedź

W niedzielę, 24 października, szykuje się świetna zabawa motoryzacyjna dla każdego z licznymi niespodziankami po drodze. Wydarzenie ma jednak przede wszystkim wymiar charytatywny, jakim jest zbiórka pieniędzy dla Marysi z Brenna.

Julia Stolpe zostaje w The Voice of Poland [FILM]

To był niezwykle emocjonujący występ. Pochodząca z Kościana Julia Stolpe zaśpiewała w Bitwie z Wiktorem Dydułą piosenkę Lady Gagi. Ich trenerzy Tomson i Baron do kolejnego etapu programu wybrali Wiktora. Julia jednak także zostaje w programie!

Impreza charytatywna „Razem dla Nadii” [ZDJĘCIA]

O 14.00 rozpoczął się festyn przy ul. Polnej w Kiełczewie dla Nadii Chudzińskiej. Mieszkanka gminy Kościan choruje na nowotwór i są potrzebne pieniądze na leczenie.

Monodram „A ja tańczę i gram” w Śmiglu [ZDJĘCIA]

W piątkowy wieczór Galeria Teatr Śmigiel zaprosiła widzów na spektakl teatralny, w którym wystąpiła Vanessa Smoczyk. Sztukę pokazano w dawnej kaplicy ewangelickiej.

Impreza dla Nadii w sobotę

W najbliższą sobotę, 16 października przy ul. Polnej w Kiełczewie odbędzie się festyn, podczas którego prowadzona będzie zbiórka dla Nadii Chudzińskiej z Kokorzyna chorującej na nowotwór.
REKLAMA
Pryzmat

OSTATNIO DODANE

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zarząd Spółdzielni Socjalnej Śmigielanka.

Wolne miejsca w Klubie Malucha Wiatraczek

Działający w Śmiglu Klub Malucha „Wiatraczek” dysponuje kilkoma wolnymi miejscami. Rodzice mogą zapisać tam dzieci w wieku od pierwszego do trzeciego roku życia. Bez sztywnych godzin, z możliwością adaptacji malucha do nowego otoczenia.
REKLAMA
Tecza

REDAKCJA POLECA

Piotr Filipowicz

Piotr Filipowicz: Co zawdzięczamy Obrzanom?

W dolinie Obry, na terenach dzisiejszej Ziemi Kościańskiej, istniały najbardziej zaludnione osady i grody przedpiastowskie z okresu plemiennego. O losach cywilizacji obrzańskiej rozmawiamy z regionalistą – Piotrem Filipowiczem.
Wojciech Hoffmann

Wojciech Hoffmann: Miło wspominam Kościan

Na temat rodzącej się fascynacji muzyką, o pobycie w Kościanie, a także o 40 latach na scenie rozmawiamy z Wojciechem Hoffmannem, jednym z najlepszych gitarzystów hard rockowych w Polsce, członkiem zespołu Turbo.
Marian Dziędziel

Marian Dziędziel. Krakus ze Śląska

W Kościanie 26 października gościł wybitny aktor Marian Dziędziel. Nasza rozmowa z artystą odbyła się przed spotkaniem z publicznością, podczas projekcji filmu "Moje córki krowy".
X