KULTURA I ROZRYWKA

Rzeczodzielnia zaprasza na festyn w Dzień Dziecka

Festyny stowarzyszenia Rzeczodzielnia to zawsze gwarancja świetnej zabawy dla każdego. A tym razem ma być jeszcze więcej atrakcji niż w poprzednich edycjach, a impreza odbędzie się w atrakcyjnym miejscu.

W Dzień Matki koncert w KOK

W czwartek, 26 maja w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert zatytułowany "Mojej mamie". Na to wydarzenie zaproszeni są jednak wszyscy mieszkańcy, nie tylko mamy.

Plan Dni Czempinia 2022

Tegoroczne Święto Czempinia odbędzie się w dniach 3-5 czerwca. Znany jest już szczegółowy plan wydarzenia.

Lokalne zespoły na finał Dni Śmigla [ZDJĘCIA]

W niedzielne popołudnie, czyli na finał XXIX Dni Śmigla na placu targowym zaprezentowały się lokalne grupy. Ich występy spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.

Bańki mydlane i święto kolorów [ZDJĘCIA]

Na boisku trawiastym przy Szkole Podstawowej nr 1 w niedzielne popołudnie odbył się lubiany przez najmłodszych Dzień Baniek Mydlanych oraz Święto Kolorów "Holiki".

Zespół Łzy na Dniach Śmigla [ZDJĘCIA]

Łzy zagrały jako pierwsze w sobotnim koncercie, który odbył się w Śmiglu na placu targowym. Mimo początkowo deszczowej pogody, przybyło na niego wiele osób, które świetnie się bawiły.

Koncert Cleo na Dniach Śmigla [ZDJĘCIA]

Tłumy fanów pojawiły się na placu targowym w Śmiglu na kulminacyjnym sobotnim koncercie podczas tegorocznych Dni Śmigla. Publiczność, szczególnie najmłodsza jej część, była oczarowana występem Cleo.

Pierwszy dzień Dni Śmigla za nami [ZDJĘCIA]

Dni Śmigla 2022 rozpoczęły się w piątek od Uroczystej Sesji Rady Miejskiej. Później wydarzenia przeniosły się na plac targowy, gdzie było niezwykle energetycznie.
REKLAMA
Pryzmat

OSTATNIO DODANE

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czas na poprawę formy przed wakacjami

Zostały nam trzy miesiące do wakacji. Jeszcze nie jest za późno, by zadbać o kondycję i utratę nagromadzonych zimą kilogramów. O tym jak to zrobić i jakie pułapki mogą na nas czekać po drodze rozmawiamy z Dariuszem Musiałem, trenerem personalnym w Klubie Fitness Explozja.
REKLAMA
Tecza

REDAKCJA POLECA

Piotr Filipowicz

Piotr Filipowicz: Co zawdzięczamy Obrzanom?

W dolinie Obry, na terenach dzisiejszej Ziemi Kościańskiej, istniały najbardziej zaludnione osady i grody przedpiastowskie z okresu plemiennego. O losach cywilizacji obrzańskiej rozmawiamy z regionalistą – Piotrem Filipowiczem.
Wojciech Hoffmann

Wojciech Hoffmann: Miło wspominam Kościan

Na temat rodzącej się fascynacji muzyką, o pobycie w Kościanie, a także o 40 latach na scenie rozmawiamy z Wojciechem Hoffmannem, jednym z najlepszych gitarzystów hard rockowych w Polsce, członkiem zespołu Turbo.
Marian Dziędziel

Marian Dziędziel. Krakus ze Śląska

W Kościanie 26 października gościł wybitny aktor Marian Dziędziel. Nasza rozmowa z artystą odbyła się przed spotkaniem z publicznością, podczas projekcji filmu "Moje córki krowy".
X