KULTURA I ROZRYWKA

Zdolni młodzi wykonawcy w projekcie „Jestem Coolturalny”

8 kwietnia w Kościańskim Ośrodku Kultury zostało nagranych kilkanaście utworów w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Kościanie. Wszyscy wykonawcy są uczestnikami programu edukacyjnego „Jestem Coolturalny”.

Spotkanie z podróżnikiem 10 kwietnia – zapowiedź

Tym razem sobotnie spotkanie będzie dotyczyć mało popularnego zakątka świata, jakim jest Nowa Kaledonia na Południowym Pacyfiku. Opowie o niej Karolina Kania.

Kościanianka w Szansie na Sukces

Pochodząca z Kościana Julia Stolpe wzięła udział w popularnym programie telewizyjnym odkrywających talenty wokalne. Musiała zmierzyć się z trudnym repertuarem Czesława Niemena. O tym jak jej poszło przekonamy się już w niedzielę.

Spotkanie z podróżnikami. Usłyszymy o Iranie

W dzisiejszą sobotę odbędzie się drugie w tym roku "Spotkanie z podróżnikami". Michalina Kupper będzie opowiadać o Iranie, a spotkanie będzie mieć charakter zdalny.

Tomasz Stockinger zaśpiewał w KOK [ZDJĘCIA]

Recital zatytułowany „Już nie zapomnisz mnie” nawiązywał do dwudziestolecia międzywojennego. Koncert dedykowany był paniom z okazji ich zbliżającego się święta.

Cyrk Astoria zawita do Kościana. Mamy dla Was bilety

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy przybędą 9 marca do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. Jedną z atrakcji będzie zapierające dech w piersiach show akrobatyczne. Mamy kilka biletów dla Czytelników na to wydarzenie.

Tomasz Stockinger wystąpi na Dzień Kobiet w Kościanie

Popularny aktor wystąpi w recitalu "Już nie zapomnisz mnie", podczas którego publiczność usłyszy piosenki dwudziestolecia międzywojennego pochodzące z polskich filmów. Na wieczór zaprasza KOK w sobotę, 6 marca.
Janina Grześkowiak

Kościan pożegnał Janinę Grześkowiak z Lutni. Była najstarszą chórzystką

W sobotę, na cmentarzu komunalnym w Kościanie rodzina, znajomi i poszczególne delegacje pożegnały zmarłą 24 lutego Janinę Grześkowiak – najstarszą chórzystkę kościańskiej Lutni.
REKLAMA
Pryzmat

OSTATNIO DODANE

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Kredyty w FINES – jesteśmy po to, by pomóc!

Masz kłopoty finansowe, a może planujesz remont, budowę domu, zakup mieszkania lub auta? Potrzebujesz kredytu i nie bardzo wiesz jak wybrać? Czy na pewno bank, w którym masz konto zaoferuje najniższą ratę?
REKLAMA
Tecza

REDAKCJA POLECA

Piotr Filipowicz

Piotr Filipowicz: Co zawdzięczamy Obrzanom?

W dolinie Obry, na terenach dzisiejszej Ziemi Kościańskiej, istniały najbardziej zaludnione osady i grody przedpiastowskie z okresu plemiennego. O losach cywilizacji obrzańskiej rozmawiamy z regionalistą – Piotrem Filipowiczem.
Wojciech Hoffmann

Wojciech Hoffmann: Miło wspominam Kościan

Na temat rodzącej się fascynacji muzyką, o pobycie w Kościanie, a także o 40 latach na scenie rozmawiamy z Wojciechem Hoffmannem, jednym z najlepszych gitarzystów hard rockowych w Polsce, członkiem zespołu Turbo.
Marian Dziędziel

Marian Dziędziel. Krakus ze Śląska

W Kościanie 26 października gościł wybitny aktor Marian Dziędziel. Nasza rozmowa z artystą odbyła się przed spotkaniem z publicznością, podczas projekcji filmu "Moje córki krowy".
X