Kraina Bajek Świętego Mikołaja w Kościanie [PLAN]

Tak jak informowaliśmy, Konwój Świętego Mikołaja zawita do Kościana w sobotę, 11 grudnia. Dziś Urząd Miejski podał już szczegółowy plan tego wydarzenia, które przewidziano na całe popołudnie.

Show pod nazwą „Kraina Bajek Świętego Mikołaja” będzie niepowtarzalnym spotkaniem z bohaterami Konwoju Św. Mikołaja. Pojawi się wiele znanych postaci bajkowych tak bardzo uwielbianych przez najmłodszych.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie także Jarmark Świąteczny w godz. 13.00-19.00 przy Kościańskim Ośrodku Kultury, na którym dostępne będą m.in. ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz stoiska gastronomiczne.

Na godz. 16.00 zaplanowano z kolei główne show na Placu Wolności. Będzie to iluminacja świąteczna wraz z wielką bajkową paradą. Po paradzie bajkowe postacie przeniosą się na parking przy KOK-u, gdzie stanie m.in. dom świętego Mikołaja. Dzieci będą mogły się w nim spotkać z Mikołajem, a także z elfami i innymi bajkowymi postaciami. Czas najmłodszym umili zimowe show Clownów Rupherta i Rico. Ma być także spotkanie z żywymi sowami.

Szczegółowy plan godzinowy przedstawia plakat.