Konwój Św. Mikołaja zawita do Śmigla, Kościana i Jerki

W tym roku uwielbiana przez dzieci załoga Świętego Mikołaja przybędzie do trzech miejscowości powiatu kościańskiego. Wkrótce poznamy dokładne szczegóły tych wydarzeń.

Konwój Świętego Mikołaja wraz z Krainą Bajek, które są realizowane przez Event Fabrykę przyciągają zawsze tłumy. Niestety, w ubiegłym roku na zabawę na ulicach nie pozwoliły obostrzenia. Konwój przejechał tylko przez Jerkę i Lubiń, a postacie pozdrawiały dzieci z samochodowej platformy (zobacz: Konwój Świętego Mikołaja w Jerce [ZDJĘCIA]).

W tym roku powinno być inaczej, a kolorowa ekipa ponownie przywita się z dziećmi. Na początek konwój zawita do Śmigla. Będzie to w okolicach mikołajek, dokładnie w sobotę, 4 grudnia. Wydarzeniu będzie towarzyszył tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy. Wkrótce zostanie przedstawiony szczegółowy plan imprezy.

Tydzień później, w sobotę 11 grudnia Święty Mikołaj wraz z pomocnikami odwiedzi dzieci w Kościanie. Będzie to jeden z elementów przygotowywanych przez miasto niespodzianek z okazji Bożego Narodzenia. Po tym jak Wielka Bajkowa Parada została przyjęta w czerwcu, frekwencja z pewnością dopisze.

Konwój tradycyjnie odwiedzi także Jerkę, a nastąpi to zgodnie z planem w kolejną sobotę, czyli 18 grudnia. Jak wszędzie, na pewno atrakcji nie zabraknie.