Konkurs na „Świąteczną dekorację posesji”

Gmina Kościan i redakcja gazety "Kościaniak" zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą świąteczną dekorację.

Wielumieszkańcy poszczególnych sołectw gminy Kościan pięknie przystraja swoje domy na Boże Narodzenie. By docenić ich trud, a także zachęcić innych do pójścia w ich ślady, a tym samym do podniesienia uroku okolicznych wiosek, zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie.

W erze wysokich cen prądu nie namawiamy nikogo do używania światełek przez całą dobę, ale do racjonalnego ich użycia w okresie Bożego Narodzenia i ostatnich dni bieżącego roku.

Zgłoszenia na konkurs będą przyjmowane do 27 grudnia włącznie drogą mailową na adres: promocja@gminakoscian.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko osoby zgłaszającej do konkursu swój dom, ogród, posesję lub balkon oraz podać adres posesji wraz z numerem telefonu do kontaktu. Ponadto należy dołączyć przynajmniej dwa zdjęcia dekoracji oraz przesłać podpisany skan deklaracji (deklaracja i regulamin do pobrania poniżej oraz na stronie Urzędu Gminy).

Komisja konkursowa na podstawie przesłanych zgłoszeń wyłoni trzech laureatów. Otrzymają oni nagrody w postaci bonów określonej wartości do wykorzystania, a posesje będą mieć wykonaną profesjonalną sesję fotograficzną.