Koncert zespołu Ogień [ZDJĘCIA]

Grupa wystąpiła w piątkowy wieczór w Kościanie w ramach trzydniowej imprezy "Rozrywka ze smakiem". Jak zawsze publiczność świetnie się bawiła podczas ich koncertu.

Tuż przed rozpoczęciem koncertu, który rozpoczął się kilka minut po godz. 20.00 na parkingu za KOK-iem nie było zbyt wiele osób. Jednak już po kilku dźwiękach zagranych przez zespół publiczność zaczęła przybywać, a gdy się ściemniło, cały parking był już zapełniony słuchaczami. Nie zabrakło wśród nich wielkich fanów zespołu, którzy śpiewali ulubione przeboje razem z grupą.

Poza znanymi kawałkami zgromadzeni usłyszeli także utwory premierowe, które znajdą się na nowej płycie zespołu, a ma ona zostać wydana jeszcze w tym roku.

Przed Ogniem gorący koncertowy okres. W piątek zagrali w Kościanie, w sobotę czeka ich koncert w Osiecznej, a w niedzielę w Gizałkach. Z kolei za tydzień zespół zaprezentuje się publiczności w Czempiniu. Kulminacją będzie występ podczas koncertu debiutów na festiwalu w Opolu 3 września. Zespół zagra tam swoją najnowszą piosenkę „Wprost do Gwiazd”.

Fot. Milena Waldowska