Koncert wokalistów Pogłosu w sobotę – zapowiedź

Szkoła Emisji Głosu "Pogłos" z siedzibą w Kościanie organizuje wyjątkowe wydarzenie – koncert zatytułowany "Kobiety o kobietach". Odbędzie się on w restauracji Novopolska 12 marca.

Poprzednim razem publiczność miała okazję posłuchać wokalistów "Pogłosu" podczas wakacyjnego koncertu na Placu Wolności.

Szkoła Emisji Głosu „Pogłos” prowadzona jest przez wokalistkę, nauczycielkę śpiewu i dyrygentkę Emilię Ziegler. W sobotę, 12 marca szkoła zaprasza na niecodzienny koncert w miłym otoczeniu restauracji Novopolska w Kościanie.

Podczas koncertu wystąpią młode artystki „Pogłosu”. Zaprezentują repertuar zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów, skupiający się na postaci kobiety w naszej kulturze. Całość okraszona będzie fragmentami prozy i poezji. – Przed publicznością zaprezentuje się 12 wokalistek naszej szkoły. Ich występy będą przeplatane słowem o muzyce i recytacjami w wykonaniu Stanisława Świdzińskiego – mówi jednocześnie zapraszając serdecznie na wydarzenie Emilia Ziegler.


Kościańskiej publiczności wokalistki „Pogłosu” zaprezentowały się w letnie wakacje podczas koncertu na Placu Wolności. Koncert w letnim klimacie na powietrzu przywiódł sporą publiczność. Teraz będzie kawiarniane, ale równie sympatyczne otoczenie.

Koncert odbędzie się 12 marca o godz. 18.00 w restauracji Novopolska mieszczącej się przy ul. Nacławskiej 13. Obowiązuje płatna rezerwacja miejsc w wysokości 20 zł od osoby. Wydaną kwotę będzie można wykorzystać dokonując zamówień podczas koncertu. Rezerwacje przyjmowane są telefoniczne pod nr 655114576 oraz mailowo: novopolska.restauracja@gmail.com.