Koncert na Wałach Żegockiego – zapowiedź

Kościański Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę na koncert na Wałach Żegockiego. Wystąpią Chuck Frazier oraz Daria i Matthew Shiels.

Chuck Frazier pochodzi z Teksasu, z rodziny o bogatych tradycjach muzycznych. Na jego dorobek muzyczny składa się kilka autorskich płyt, a także ponad 30 projektów, w których udzielał się jako muzyk sesyjny. Jego repertuar koncertowy zawsze przepełnia niesamowita energia, szczerość i znakomity kontakt z publicznością. Oprócz własnych kompozycji będących fuzją bluesa, jazzu, soul i rocka, z powodzeniem wykonuje standardy takich mistrzów jak Jimi Hendrix, Albert Collins, Chuck Berry i wielu innych. Muzykowi towarzyszyć będą Jarosław Maćkowiak na perkusji oraz Marcin Ruszkiewicz na gitarze basowej.

Z kolei Daria jest rodowitą kościanianką z artystyczną duszą, a Matthew profesjonalnym muzykiem z Dublina. Spotkali się w Irlandii, poślubili 12 lat temu i rozpoczęli nowe przygody muzyczne. Ścieżka muzyczna Darii i Matthew jest inspirowana i kształtowana tradycjami muzycznymi z całego świata. Zdrowe i zrównoważone życie oraz niezaprzeczalna potrzeba łączenia się z ludźmi, są powodem dzielenia się doświadczeniem, wiedzą i muzyką.

27 lipca, godz. 19:00, Wały Żegockiego (za sądem), wstęp wolny. Uwaga! W razie niepogody koncert odbędzie się w KOK.