Koncert gordonowski dla maluchów i rodziców

BOBOTEKA w Kościanie zaprasza na nietypowy koncert skierowany dla niemowląt i dzieci do lat sześciu wraz z opiekunami "Ba-Na-Na!". Maluchy będą czynnymi uczestnikami tego wydarzenia.

Koncert będzie prowadzony w oparciu o teorię nauki muzyki wg E.E. Gordona.To pionierska propozycja w edukacji muzycznej dzieci od najmłodszych lat. Dzieci i rodzice muzykują wspólnie dzięki otrzymanym przez orkiestrę różnorodnym gadżetom i pomocom muzycznym, które zachęcają do wspólnej aktywności.

A na uczestników kościańskiego koncertu czekają tańce, hulanki, śpiewanki i rytmiczanki. Podczas zabawy zapomina się o niewygodnych krzesłach, ściąga się buty, a następnie wystarczy dać się porwać artystom z Akademii Muzyki Ebertowski, którzy zaprowadzą słuchaczy do świata języka muzyki. Muzykować będą: Daniel Ebertowski – saksofony, sopiłka, piano, cajon, cabasa, śpiew; Katarzyna Jaskólecka – saksofon, piano, shakery, śpiew; Joanna Skorupska – gitara, ukulele, śpiew.

Zapowiada się świetna zabawa, a warto dodać, że to pierwsze tego typu wydarzenie w Kościanie. Koncert odbędzie się w piątek 12 lipca o godz. 17.00, w sali na terenie Stadionu Miejskiego, gdzie prowadzone są na co dzień zajęcia BOBOTEKI. Wstęp kosztuje 20 zł za osobę (opiekun z dzieckiem – 40 zł). Uczestnicy zajęć umuzykalniających w BOBOTECE mają 50% rabatu. Obowiązują zapisy telefoniczne: 513 870 505. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie BOBOTEKI.