Koncert Felicjana Andrzejczaka w Śmiglu [ZDJĘCIA]

Wokalista oczarował publiczność podczas walentynkowego wieczoru. Nie zabrakło oczywiście największych przebojów Felicjana Andrzejczaka, które nagrał razem z Budką Suflera.

Felicjan Andrzejczak. Koncert w Śmiglu.

Choć koncert odbył się przy komplecie publiczności, dzięki temu, że sala w śmigielskim Centrum Kultury pomieści około 200 osób, widowisko miało dość kameralny charakter i tym lepszy był jego odbiór.

Podczas koncertu pojawiło się sporo wspomnień związanych ze zmarłym 6 lutego br. Romualdem Lipko, liderem Budki Suflera i kompozytorem piosenek grupy. Ale były także życzenia od artysty dla zgromadzonych na Walentynki.

Podczas koncertu zabrzmiały utwory z solowych dokonań Andrzejczaka, jak również hity Budki Suflera. Była więc m.in. „Noc komety”, która spięła klamrą cały koncert , a także „Za ostatni grosz” i oczywiście niezapomniana „Jolka, Jolka pamiętasz”.

W Śmiglu nie zagrała jednak basistka Joanna Dudkowska, mimo, że wcześniej zapraszała na koncert wraz z całym zespołem na oficjalnym fanpege’u. Koncert mimo to był świetnie zagrany i z pewnością pozostanie na długo w pamięci publiczności, która bawiła się świetnie. Sam Felicjan Andrzejczak z kolei ujmował swą bezpośredniością, ale przede wszystkim swoim zniewalającym głosem, który cały czas jest w doskonałej kondycji.

Fot. M. Waldowska