Kolędowanie z zespołem Pectus. Ważne informacje

Osoby, które wybierają się na jeden z dwóch koncertów zespołu Pectus w ramach XII Wielkopolskiego Kolędowania z Gwiazdami proszone są do zastosowania się do aktualnych covidowych zasad.

Zgodnie z obowiązującymi od 15 grudnia obostrzeniami, limit miejsc na wydarzeniach kulturalnych wynosi 30 proc. dla osób niezaszczepionych.

Organizatorzy informują, iż mając na względzie bezpieczeństwo uczestników oraz obowiązujące zasady reżimu sanitarnego, przed wejściem na koncert, każda osoba zostanie poproszona przez wolontariuszy o okazanie certyfikatu szczepień. Zgodnie z nowym Rozporządzeniem, osoba uczestnicząca w koncercie ma obowiązek okazania certyfikatu, w przeciwnym razie będzie traktowana jako osoba niezaszczepiona. Ponadto w trakcie koncertu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa.

Jednocześnie organizatorzy przepraszają za niedogodności, ale spoczywa na nich obowiązek przestrzegania obowiązujących zasad.

Przypominamy, że Pectus będzie kolędował w kościańskiej farze 20 i 21 grudnia (poniedziałek i wtorek) o godz. 19.00. Zostało jeszcze kilkanaście ostatnich biletów do kupienia w biurze parafialnym na koncert 21 grudnia.