KOK zaprasza na koncert plenerowy Eli Dębskiej

Koncert zatytułowany "Moje Jutro" odbędzie się w piątek, 17 lipca. Będzie to pierwsze wydarzenie muzyczne na żywo w Kościańskim Ośrodku Kultury po wielotygodniowej przerwie spowodowanej epidemią.

Co ciekawe, koncert będzie także pierwszym występem od czasów pandemii dla samej artystki. Jest zatem szansa na niepowtarzalną atmosferę.

Ela Dębska jest aktorką, kompozytorką, wokalistką i autorką teksów. Przez wiele lat współpracowała z wybitną osobowością, znanym bardem i poetą Maciejem Zembatym, śpiewając ballady Leonarda Cohena. Wspólnie nagrali cztery płyty i zagrali setki koncertów w całej Polsce. W 2012 roku nagrała własną płytę z piosenkami Janis Joplin i Leonarda Cohena. Pod koniec 2017 r. ukazał się kolejny krążek, tym razem z jej własnymi, bardzo osobistymi, utworami.

Artystka gościła już w Kościanie dwukrotnie – na Festiwalu Aktywnego Ruchu Twórczego F-ART w 2010 roku z Maciejem Zębatym oraz w koncercie RETRO Muzyka. Niedawno pozdrawiała także kościaniaków i zaśpiewała piosenkę w ramach projektu KOK zrealizowanego na czas epidemii „Solidarni”. Tym razem z wokalistką wystąpią basista Żenia Betliński, gitarzysta Piotr Treliński i perkusista Wojciech Buliński. Słuchacze mogą spodziewać się koncertu utrzymanego w klimacie poetycko-lirycznym z elementami rocka i folku.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp wolny.