KOK zaprasza na koncert na Dzień Matki

26 maja w Kościańskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert zatytułowany "Dla mojej mamy". Już na żywo, a nie online.

Na koncert swoich podopiecznych zapraszają Daria Kaczór-Boś, szefowa Voice Studio i Marian Michałowicz, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Kościanie. Młodzi artyści dedykują go przede wszystkim swoim Mamom w dniu ich święta. Ale wszyscy są zaproszeni do wysłuchania i zobaczenia wykonawców, którzy po raz pierwszy od długiego czasu mają możliwość zaprezentowania się na żywo przed kościańską publicznością. Koncert poprowadzi Katarzyna Węgierska i będzie to jej debiut w roli konferansjera.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.00 26 maja w sali widowiskowej KOK. Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem tel. 65 512 05 75.

Usłyszymy utwory muzyczne na fortepian, flet, saksofon, wiolonczelę, gitarę e wykonaniu uczniów PSM w Kościanie, a piosenki zaśpiewają wokalistki Voice Studio: Wiktoria Kazubowska „Nowa baśń”,  Julia Schulz „Tej historii bieg”,  Agata Cichocka „Marzyciele na etacie”, Ariana Małolepsza „Kolorowy wiatr”, Kamila Jaworska „Duch i pan Bałagan”, Helena Zawadzka „Eventually”, Milena Majchrzak „Someone you loved”, Wiktoria Tomaszewska „Pokochały mnie góry”.