Kiermasz i świąteczna zbiórka Rzeczodzielni – zapowiedź

Stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan zaprasza w najbliższy weekend na Kiermasz Świąteczny. Ponadto trwa zbiórka produktów, które złożą się na świąteczne paczki dla podopiecznych stowarzyszenia.

Kiermasz świąteczny zostanie przeprowadzony w sobotę 27 listopada (godz. 15.00-19.00) oraz w niedzielę 28 listopada (godz. 7.30-16.00) w salce przy kościele pw. św. Brata Alberta na os. Jagiellońskim. Będzie można zakupić m.in. domowe ciasta oraz świąteczne ozdoby w formie rękodzieła. Nie zabraknie również niespodzianek dla najmłodszych. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na rzecz Oskara Marciniaka z Kokorzyna oczekującego na operację serca.

Ale Rzeczodzielnia ma również pod swoją opieką innych potrzebujących. Dlatego już teraz otwarta została świąteczna zbiórka słodyczy, żywności długoterminowej oraz kosmetyków dla seniorów i samotnych podopiecznych, a także dla dzieci. Wymienione produkty można przynosić do sklepiku Rzeczodzielni mieszczącym się na os. Jagiellońskim 23-26 od poniedziałku do piątku od 10.00 do 12.00 i od 17.00 do 18.00. Zbiórka będzie prowadzona do 17 grudnia. W tych samych godzinach można przynosić również plastikowe nakrętki dla małego Oskara.