Kiermasz ciast dla Marysi. Poszukiwane wsparcie!

W weekend 6-7 listopada planowany jest w Kościanie kiermasz ciasta oraz zabawek dla Marysi z Brenna. Poszukiwane są chętne osoby, które upieką ciasto lub oddadzą dziecięce zabawki.

Kiermasz jest jednym z elementów większych wydarzeń na terenie Kościana oraz gminy Kościan na rzecz Marysi z Brenna chorującej na SMA1, które są zaplanowane na pierwszy weekend listopada. Na najdroższy lek świata dla dziewczynki potrzeba jeszcze ponad 1,4 mln zł, dlatego na finiszu tej długotrwałej zbiórki mobilizuje się jak najszersza grupa osób, by zbiórkę zakończyć jeszcze w tym roku. A pragną tego bardzo rodzice Marysi i cała jej rodzina.

W dniach 6-7 listopada planowany jest w Kościanie m.in. kiermasz ciast oraz zabawek. Ciasta będą sprzedawane na targowisku w Kościanie w sobotę, od godz. 9.00 rano. Następnie w godzinach 11.00-17.00 ciasta będzie można zakupić w Szkole Językowej „Dialog” mieszczącej się przy ul. Górnej 21 w Kościanie. Sprzedaż będzie prowadzona w sobotę i niedzielę. Równolegle funkcjonować będzie stoisko z zabawkami, na którym będzie można zakupić zabawki i dać im drugie życie. Oczywiście cały dochód ze sprzedaży ciast i zabawek zasili konto Marysi: www.siepomaga.pl/maria.

Uwaga! Wszystkie chętne osoby, które chciałyby wesprzeć tę akcję i mają talent do wypieków, mogą upiec ciasto, które zostanie przeznaczone na kiermasz. A może macie zabawki, z których wyrosły już Wasze pociechy? Zamiast je wyrzucać, przeznaczcie je na kiermasz, a z pewnością posłużą jeszcze długo innym dzieciom. Przy okazji pomożecie także Marysi.

Zgłaszać można się do następujących osób:
Gosia Kukurenda, tel. 693 036 360
Klaudia Juraś tel. 782 517 062
Kamila Nowak tel. 505 601 512