Kabaret Pod Wyrwigroszem w listopadzie – odwołany

Występ kabaretu miał się odbyć w Kościańskim Ośrodku Kultury w ubiegłym roku. Niestety, przeszkodziła w tym pandemia. Teraz kabaret wraca z nowym, odmienionym programem.

AKTUALIZACJA: Niestety, kabaret odwołano w Kościanie już po raz trzeci i tym razem definitywnie. Organizatorzy zapraszają natomiast tego samego dnia, czyli 6 listopada na godz. 20.00 do Leszna. Kabaret z programem „LIFE czyli NA ŻYWO” wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Chrobrego 3a).

Zaplanowany na listopad ubiegłego roku program kabaretu nosił nazwę „Wieże dwie czyli jaja na boczku”. Poza Beatą Rybarską, Andrzejem Kozłowskim i Łukaszem Rybarskim miał w nim wystąpić również Dariusz Gnatowski kojarzony przede wszystkim z rolą słynnego Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Aktor niestety zmarł 20 października.

Kabaret i tak nie mógł wystąpić jednak w zaplanowanym terminie z powodu covidowych obostrzeń. W zmienionym programie przesunięto go na maj tego roku, ale wówczas również nie mógł dojść do skutku.

Tym razem artyści zapraszają do KOK-u w sobotę, 6 listopada. Miejmy nadzieję, że tym razem nic już nie stanie na przeszkodzie, by show mógł się odbyć. W nowym programie „LIFE czyli NA ŻYWO” wystąpią Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski i Łukasz Rybarski.

Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem od ponad 25 lat skutecznie nas rozśmieszają i sprawiają, że życie staje się przynajmniej bardziej przyjemne, kiedy zastosujemy w nim odpowiednią dawkę inteligentnego dystansu. Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski I Łukasz Rybarski to zawodowi aktorzy, zatem w programie nie zabraknie talentów rodem z teatru komediowego. Gospodarzem programu i prowadzącym jest pandemiczny zdobywca internetu, czyli „Łukasz Rybarski YES:)”. Dzięki temu, program jest mieszanką gatunków bo, oprócz skeczy, odbędzie się Stan-dup oraz brawurowe parodie największych przebojów muzycznych.

Bilety nabyte w poprzednich terminach zachowują ważność. Ponadto można je zakupić poprzez stronę:
https://biletyna.pl/event/view/id/141047

Rezerwacja biletów grupowych: tel. 608 785 994