Julia Stolpe z zespołem w Pytaniu na Śniadanie

Już w najbliższą sobotę będziemy kibicować pochodzącej z Kościana wokalistce Julii Stolpe w emocjonującej Bitwie w programie The Voice of Poland. Tymczasem Julia wystąpiła wraz ze swym zespołem składającym się z księży w telewizji śniadaniowej TVP2.

Fot. FB Julii Stolpe

Pinokio Brothers, w którym na co dzień śpiewa Julia to nietypowy zespół grający muzykę rockową. Nietypowe jest tu to, że grupa została założona przez poznańskich księży, a Julia śpiewa w niej od 2012 roku.

W skład zespołu grającego „rock z wiarą” poza Julią wchodzą grający na gitarach księża Konrad Rapior i Jacek Zjawin, ksiądz klawiszowiec Andrzej Kmieciak, basista Bartłomiej Gumny i perkusista Sławomir Tokłowicz. W Pytaniu na Śniadanie wraz z Julią pojawili się księża Konrad i Jacek. I tutaj jeszcze jeden kościański akcent, gdyż ks. Jacek Zjawin tak samo jak Julia pochodzi z Kościana.

A my kibicujmy Julii w najbliższej, wokalnej Bitwie The Voice of Poland. To ważny moment programu, gdyż uczestnicy podzieleni na duety śpiewają wspólnie jedną  piosenkę. Po występie trener decyduje, który z uczestników zostaje dalej w programie. Liczba uczestników konkursu po tej części zostaje zredukowana z 48 do 28.

Zobacz także:
Julia Stolpe w nowej edycji The Voice of Poland