Julia Stolpe w półfinale The Voice of Poland

Julia Stolpe, której w telewizyjnych zmaganiach wokalnych kibicuje mocno Kościan, świetnie poradziła sobie w występach na żywo. Żywiołową piosenką "Hi-Fi" wyśpiewała sobie półfinał.

Fot. FB The Voice of Poland

Z odcinka na odcinek w The Voice of Poland emitowanym w TVP2 w sobotnie wieczory robi się coraz bardziej gorąco. Odpadają kolejni uczestnicy, w tym bardzo dobrzy, i zostaje ich już coraz mniej.

Po wczorajszym odcinku zostało już tylko ośmiu uczestników telewizyjnego show, a wśród nich jest pochodząca z Kościana Julia Stolpe. W sobotę nasza wokalistka ponownie sięgnęła po polski repertuar, a tym razem było to „Hi Fi” zespołu Wanda i Banda. Jak zwykle jej występ był żywiołowy i przepełniony energią.

W tym odcinku Julia rywalizowała bezpośrednio z dwoma innymi uczestnikami z drużyny Sylwii Grzeszczak, a było to dwóch chłopaków – Igor Kowalski i Rafał Kozik. Głosami widzów Rafał Kozik przeszedł do kolejnego odcinka na żywo. Z kolei trenerka Sylwia Grzeszczak zdecydowała, że to Julia wejdzie do półfinału. Od początku zresztą bardzo stawia na „naszą Julię”, w jednym z poprzednich odcinków powiedziała, że jest ona pewniakiem do finału (zobacz: Julia Stolpe zostaje w The Voice of Poland).

Tak więc możemy emocjonować się dalej występami Julii i mocno jej kibicować. Sobotni występ Julii Stolpe mozna obejrzeć na: https://voice.tvp.pl/57023851/julia-stolpe-hifi