Joga na trawie w sierpniu w Kościanie

Przestrzeń Studio Jogi oraz Kościański Ośrodek Kultury zapraszają na wspólne praktyki jogi do parku KOK w każdą niedzielę sierpnia. W razie niepogody zajęcia odbywać się będą w budynku.

Wspólne „jogowanie” w Kościanie cieszy się dużą popularnością i przeprowadzane jest w okresie wakacyjnym z powodzeniem już od kilku sezonów. W lipcu zajęcia odbywały się na stadionie miejskim, a teraz będą organizowane w parku przy Kościańskim Ośrodku Kultury.

To miejsce bardzo przyjemne do ćwiczeń, bo w razie ostrego słońca można osłonić się przed nim w cieniu kasztanowców. Z kolei jeżeli pojawi się deszcz, ćwiczenia z powodzeniem będą mogły odbywać się w sali widowiskowej KOK-u.

„Joga na trawie” będzie odbywać się w każdą niedzielę sierpnia od godziny 9.00, a zajęcia poprowadzą instruktorki z Przestrzeń Studio Jogi. W zajęciach może uczestniczyć każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy przynieść ze sobą matę do ćwiczeń i założyć wygodny strój.

Do wspólnej praktyki zapraszają natomiast: Przestrzeń Studio Jogi, Kościański Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Tomaszewskiego w Kościanie, Samorząd Miasta Kościana.