Jarocin Festiwal 2021. Jedyny w tym roku koncert HEY

Jarocin Festiwal (16-18 lipca 2021 r.) zamyka swój line-up. Zwieńczeniem ogłoszeń jest informacja o koncercie specjalnym zespołu HEY, który wystąpi w drugi dzień festiwalu, w sobotę 17 lipca 2021 r. To jedyny koncert grupy w tym roku.

Jarocin Festiwal 2021

Zespół pojawi się na scenie po ponad trzyletniej przerwie, którą ogłoszono podczas trasy FAYRANT TOUR w 2017 r. – Zapraszamy Was z całego serca do Jarocina!mówi Katarzyna Nosowska, wokalistka grupy.Spotkajmy się! Hey nie wie co się działo na świecie przez ten czas – nie mówcie nam o tym, nie jesteśmy ciekawi… Chcemy, żeby przez kilkadziesiąt minut było jak dawniej – razem!

Ogłoszenie koncertu specjalnego zamyka line-up tegorocznej edycji festiwalu. W Jarocinie zobaczymy takich artystów jak: Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Nocny Kochanek, Edyta Bartosiewicz, Muchy, projekt „Hyperhemon. Darek Malejonek gra Houk”, Brudne Dzieci Sida, Luxtorpeda, Wczasy, Sorry Boys, Paula i Karol, Strachy Na Lachy, Decapitated, The Analogs, Masturbator, JAD, Róża, Terrific Sunday, Moriah Woods, Swiernalis oraz Izzy and the Black Trees, Pull The Wire i Dziwna Wiosna.

W programie tegorocznej edycji także jubileusze. 16 lipca 2021 r. odbędzie się specjalny koncert Dezertera z okazji 40-lecia zespołu. Na 18 lipca 2021 r. zaplanowany został koncert zespołu Happysad na 20-lecie grupy. Na ten sam dzień zaplanowano koncert z okazji 40-lecia debiutu na Jarocin Festiwal grupy TSA. Innym koncertem specjalnym będzie występ zespołu Armia (17 lipca 2021 r.) z okazji 30-lecia wydania albumu „Legenda”.

Bilety jednodniowe w cenie 119 zł oraz 3-dniowe karnety za 169 zł można kupować w serwisach Eventim.pl, eBilet, Biletomat oraz Ticketmaster. Do oferty została niedawno dołączona także opcja zakupu pola namiotowego, która jest dostępna we wszystkich partnerskich bileteriach.