Jakub, Szymon i Patryk z gratulacjami od burmistrza

W piątek burmistrz Kościana złożył gratulacje i podziękowania trzem uczniom "Kolberga" za stworzenie autorskiego projektu edukacyjnego "Czarno na Białym".

O innowacyjnym projekcie w dobie nauki zdalnej adresowanym do ósmoklasistów dostępnym na kanale YouTube pisaliśmy w artykule Kanał uczniów „Kolberga” bije rekordy popularności.

5 lutego jego twórcy, czyli Jakub Typański, Szymon Mazurek i Patryk Stachowiak, na co dzień uczniowie III klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie gościli u burmistrza Piotra Ruszkiewicza. W spotkaniu uczestniczyła także wychowawczyni klasy Sonia Stachowiak-Łasica.

– Zrealizowane prezentacje multimedialne są wyrazem Waszej kreatywności, innowacyjnego myślenia, a także dojrzałości. Oprócz pomocy rówieśnikom, wspaniałym pomysłem zapisaliście się trwale w sieci, ukazując znakomite efekty współdziałania wielu osób i koordynacji teamu. Mam nadzieję, że Wasz zapał oraz zaangażowanie przyczyni się do jeszcze większej liczby wyświetleń i subskrypcji filmów w interneciepodkreślił burmistrz Piotr Ruszkiewicz.

Uczniowie przyjęli z rąk burmistrza pisemne gratulacje i upominki.

Fot. UM Kościan